PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA ČIARKOVANOU METÓDOU

Celkové hodnotenie:
Rating starRating starRating starRating starRating star
 Tvoje hodnotenie:
Prihlás sa !
   
PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA ČIARKOVANOU METÓDOU
Na fotografii je vidieť čerstvo natetovaný permanentný make-up, čoho výsledkom je intenzívnejšia farba tetovaného miesta. Po vyhojení pokožky, ktoré trvá 7-14 dní, bude výsledný efekt o 2-3 odtiene svetlejší a tým aj prirodzenejší. Preto sa netreba obávať tmavšej a výraznejšej farby ihneď po tetovaní. Pri tetovaní permanentného make-upu prihliadam i na požiadavky zákazníka, pretože každý zákazník má svoje predstavy o farbe aj tvar tetovaného miesta. Z profesionálneho a odborného hľadiska vždy odporúčam najideálnejšiu farbu a tvar tetovaného miesta!

Permanentný make-up v mojom salóne vôbec nebolí! Bolesti z procedúry tetovania sa neobávajte, pretože používam vysokokvalitné a vysokoúčinné lokálne anestetiká v podobe gélu a krému. Týmto zabezpečím úplne bezbolestné tetovanie permanentného make-upu.

Ponúkam a mám: dlhoročné skúsenosti a odbornosť, najviac vytetovaných zákazníkov v SK a AT, vždy 200% výsledok tetovania, úplne bezbolestné tetovanie, tisíce vlastných foto a video referencií, slovenské i medzinárodné certifikáty a ocenenia, vyštudovanú zdravotnícku školu, estetické cítenie, http://www.beautystudioveronika.sk/ Veronika Kocianová - kvalifikovaná profesionálna kozmetička a odborníčka v tetovaní permanentného make-upu i medicínskej mikropigmentácie (vitiligo, areoly, jazvy)
Game info
Dátum pridania:
25-06-2016

32 x zobrazené PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA ČIARKOVANOU METÓDOU
Vložil:

veronika


avatarNajhľadanejšie tagy k tomuto príspevku: žiadne
Komentáre členov
Prihlás sa pre pridanie komentára
Komentáre na facebook